افتخار ما اقتدار ما

ایران عزیز تو را برای تمام افتخاراتت دوست دارم ، به خاطر دین راستین شیعه، که باعث سرافرازیم می شود، و سعادت دنیا و آخرتم را تضمین می کند

افتخار ما اقتدار ما

ایران عزیز تو را برای تمام افتخاراتت دوست دارم ، به خاطر دین راستین شیعه، که باعث سرافرازیم می شود، و سعادت دنیا و آخرتم را تضمین می کند

افتخار ما اقتدار ما

سر زد از افق مهر خاوران
فروغ دیده ی حق باوران
بهمن فر ایمان ماست
پیامت ای امام استقلال آزادی
نقش جان ماست
شهیدان پیچیده در گوش زمان فریادتان
پاینده مانی و جاودان
جمهوری اسلامی ایران

ایران عزیز تو را برای تمام افتخاراتت دوست دارم ، به خاطر دین راستین شیعه، که باعث سرافرازیم می شود، و سعادت دنیا و آخرتم را تضمین می کند. بخاطر اینکه کشور و مردمان عزیزش مخصوصا، جوانان برومندش ولایی و ولایت مداری هستن ؛ دوستت دارم.به خاطر اینکه خونهای پاکی که برای اعتلای اسلام و قرآن و عزت انسانی و سربلندی این نظام و این سر زمین در سالهای متمادی بر روی تو جاری شده و خاکت را پاک مقدس کرده دوست دارم.

شبکه های اجتمایی
آخرین نظرات
 • ۱۴ ارديبهشت ۹۵، ۱۳:۰۷ - سیّد محمّد جعاوله
  ++++++++
 • ۱۴ ارديبهشت ۹۵، ۱۱:۵۹ - سیّد محمّد جعاوله
  ++++++
 • ۱۴ ارديبهشت ۹۵، ۰۰:۲۵ - سیّد محمّد جعاوله
  احسنت
 • ۱۴ ارديبهشت ۹۵، ۰۰:۱۲ - سیّد محمّد جعاوله
  عالی
 • ۱۳ ارديبهشت ۹۵، ۱۸:۵۸ - دانشنامه دفاعی
  ممنون
 • ۱۳ ارديبهشت ۹۵، ۱۷:۵۴ - سیّد محمّد جعاوله
  +
 • ۱۳ ارديبهشت ۹۵، ۱۶:۰۵ - سیّد محمّد جعاوله
  خوب
نویسندگان

مجلس بحرین خواستار اعلام جنگ علیه ایران شد!!!!!

سرباز مهدی | چهارشنبه, ۱ ارديبهشت ۱۳۹۵، ۱۰:۵۶ ب.ظ

پارلمان بحرین با طرح این ادعا که ایران و حزب الله لبنان درگیر «راه انداختن حملات تروریستی مکرر علیه نیروهای امنیتی (بحرین) با هدف بی ثبات کردن این کشور» هستند از دولت بحرین خواسته است علیه ایران و حزب الله اعلام جنگ کند.به نقل از پرس تی وی، پارلمان بحرین با طرح این ادعا که ایران و حزب الله لبنان درگیر «راه انداختن حملات تروریستی مکرر علیه نیروهای امنیتی (بحرین) با هدف بی ثبات کردن این کشور» هستند از دولت بحرین خواسته است علیه ایران و حزب الله اعلام جنگ کند.

 

پارلمان بحرین، روز سه شنبه با صدور بیانیه شدید اللحنی همچنین از ایران و حزب الله خواست به «خصومت علیه کشورهای عربی به طور عام و شورای همکاری خلیج فارس به طور خاص» پایان دهند.

 

در بیانیه پارلمان بحرین از نیروهای نظامی این کشور حمایت و اعلام شده است پارلمان از «موضع تاریخی شجاعانه نیروهای مسلح و اقدامات آنها برای محافظت از کشور» به طور کامل حمایت می کند.

 

پارلمان بحرین در این بیانیه تاکید کرد: «زمان آن رسیده برای جلوگیری از هر کسی که هدفش بی ثبات کردن کشور است با مشت آهنین، قاطعانه با تروریست ها برخورد کنیم.»

 

بحرین از مهر ماه گذشته روابط خود با ایران را به بهانه های واهی و دروغین به پایین‌ترین سطح دیپلماتیک تنزل داد و با احضار مرتضی صنوبری، کاردار موقت ایران  تصمیم منامه برای قطع روابط با ایران را به وی اعلام کرد.

 

بحرین در سالهای اخیربرای سرکوب مردم این کشور از نیروهای نظامی عربستان استفاده کرده و سیاست خارجی خود را با ریاض هماهنگ می کند.


دولت پادشاهی بحرین در اقدامی هم‌سو با مواضع عربستان سعودی مدتی بعد از کاردار موقت ایران در منامه خواست بحرین را ترک کند. مقامات بحرین همچنین پروازهای ایران و بحرین را از 24 دی ماه سال گذشته به حالت تعلیق درآوردند.

 

در پی اعدام شیخ نمر باقر النمر، روحانی برجسته شیعه در عربستان سعودی و اعتراض ایران، ریاض روابط دیپلماتیک خود با تهران را قطع کرد و از همه کشورهای عربی خواست روابط خود را با تهران قطع کنند.

 • سرباز مهدی

اقتدار ما

بحرین

نظرات  (۲)

 • سیّد محمّد جعاوله
 • خوب
  زهی خیال باطل مگر جونای شیعه همه مرده باشند.

  شخصی سازی شده توسط سرباز مهدی، مدیر این وبلاگ