افتخار ما اقتدار ما

ایران عزیز تو را برای تمام افتخاراتت دوست دارم ، به خاطر دین راستین شیعه، که باعث سرافرازیم می شود، و سعادت دنیا و آخرتم را تضمین می کند

افتخار ما اقتدار ما

ایران عزیز تو را برای تمام افتخاراتت دوست دارم ، به خاطر دین راستین شیعه، که باعث سرافرازیم می شود، و سعادت دنیا و آخرتم را تضمین می کند

افتخار ما اقتدار ما

سر زد از افق مهر خاوران
فروغ دیده ی حق باوران
بهمن فر ایمان ماست
پیامت ای امام استقلال آزادی
نقش جان ماست
شهیدان پیچیده در گوش زمان فریادتان
پاینده مانی و جاودان
جمهوری اسلامی ایران

ایران عزیز تو را برای تمام افتخاراتت دوست دارم ، به خاطر دین راستین شیعه، که باعث سرافرازیم می شود، و سعادت دنیا و آخرتم را تضمین می کند. بخاطر اینکه کشور و مردمان عزیزش مخصوصا، جوانان برومندش ولایی و ولایت مداری هستن ؛ دوستت دارم.به خاطر اینکه خونهای پاکی که برای اعتلای اسلام و قرآن و عزت انسانی و سربلندی این نظام و این سر زمین در سالهای متمادی بر روی تو جاری شده و خاکت را پاک مقدس کرده دوست دارم.

شبکه های اجتمایی
آخرین نظرات
 • ۱۴ ارديبهشت ۹۵، ۱۳:۰۷ - سیّد محمّد جعاوله
  ++++++++
 • ۱۴ ارديبهشت ۹۵، ۱۱:۵۹ - سیّد محمّد جعاوله
  ++++++
 • ۱۴ ارديبهشت ۹۵، ۰۰:۲۵ - سیّد محمّد جعاوله
  احسنت
 • ۱۴ ارديبهشت ۹۵، ۰۰:۱۲ - سیّد محمّد جعاوله
  عالی
 • ۱۳ ارديبهشت ۹۵، ۱۸:۵۸ - دانشنامه دفاعی
  ممنون
 • ۱۳ ارديبهشت ۹۵، ۱۷:۵۴ - سیّد محمّد جعاوله
  +
 • ۱۳ ارديبهشت ۹۵، ۱۶:۰۵ - سیّد محمّد جعاوله
  خوب
نویسندگان

توله سگ وهابی به اسم "محمد بن سلمان بن عبدالعزیز"

سرباز مهدی | يكشنبه, ۱ آذر ۱۳۹۴، ۰۸:۰۳ ب.ظ

در جابه‌جایی‌های صورت گرفته در دولت پیرمردان عربستان سعودی نام یک جوان وجود دارد که جانشین محمد بن نایف شده است. او محمد‌بن سلمان بن عبدالعزیز است که با حفظ ولی عهدی دوم، وزیر دفاع عربستان سعودی شده است. اما به گفته ناظران از زمانی که وی به این سمت منصوب شده است، بیشتر از آنکه صحبت‌های آرامش بخش داشته باشد، سخنانی بر زبان رانده که بوی جنگ می‌دهد.

به گزارش دنیای اقتصاد، در عربستان از او به‌عنوان مرد جنگ و مرد قدرتمند سیاست یاد می‌شود و خود راسا فرماندهی عملیات «توفان قاطعیت» را علیه حوثی‌ها به عهده گرفته است. سخنانی که وی پس از انتصاب به این سمت داشته است نیز دست کمی از عملکرد وی نداشته است. در این باره روزنامه لبنانی خبرپرس جانشین ولیعهد عربستان در اولین اظهارات و تصمیم‌گیری‌های خود پس از در اختیار گرفتن این منصب اعلام کرده است که ریاض به این شرط آماده آتش‌بس در یمن است که استان حضرموت تحت کنترل عربستان در بیاید.

محمد بن سلمان بن عبدالعزیز، وزیر دفاع و جانشین ولیعهد عربستان در سخنان جنجالی خود می‌گوید: مرحله نخست جنگ عربستان در یمن به پایان رسیده است. در نتیجه عربستان نیاز شدیدی به کنترل بر دریای عرب دارد که هدف اصلی حمله به یمن بوده است. الحاق استان حضرموت یمن به عربستان و متصل کردن آن به بندر المکلا نیز شرط اصلی آتش بس در یمن است.

وی ادامه می‌دهد: ما از مدت‌ها دنبال اجرای چنین سیاستی بوده‌ایم و برای انتقال لوله‌های نفت از عربستان به المکلا و رسیدن نفت عربستان به آب‌های منطقه‌ای برنامه‌ریزی می‌کردیم و در این راستا توافقنامه‌هایی را امضا کرده‌ایم که پیشتر عبدربه منصور هادی، (رئیس‌جمهوری مستعفی یمن) آن را امضا کرده است.این سخنان تنها بخشی از سخنان جنجالی وی در مدت کوتاهی است که وی به این سمت منصوب شده است. عربستان هر‌چند در نظر دارد تا دست به تجزیه یمن بزند، اما هیچ گاه اینگونه آشکارا از الحاق خاک یمن به کشورش سخن نرانده بود. محمد‌بن سلمان در دهه ۳۰ زندگی‌اش قرار دارد. او در میان دولت سالمندان، جوانترین عضو کابینه است. زمانی که بحث حضور در وزارت دفاع این کشور مطرح می‌شود، شورای بیعت با بالاترین میزان حمایت به وی رای می‌دهد.گفته می‌شود که این میزان از رای برای جوانی مثل محمد‌بن‌سلمان، یک تغییر فاز تازه در حوزه سیاست امنیتی این کشور است. وی از جمله بازهای عربستان سعودی به حساب می‌آید که به شدت دارای نظرات ضد‌ایرانی است.

یکی از روزنامه‌های غربی درخصوص تفاوت وی با سایر دولتمردان عربستانی می‌نویسد: او تنها ریش سیاه کابینه در میان ریش سفیدان است. از همین رو، بسیاری از ناظران اظهارنظرهای وی را در مورد مسائل موجود در خاورمیانه، شتابزده و عجولانه می‌دانند که مدتی بعد مجبور به اصلاح آن می‌شود. در این باره گفته می‌شود که محمد بن سلمان به منظور تقویت جایگاه خود برای اجرای عملیات «توفان قاطعیت» و حمله به یمن هیجان زده بود اما با طولانی شدن این عملیات، به دنبال ایجاد راه حلی برای آن است و به همین دلیل از «محمد بن نایف» خواسته بود تا به ترکیه سفر کند و پیش از سفر «رجب طیب اردوغان» رئیس‌جمهوری این کشور با او گفت‌وگو کند. در این راستا ناظران می‌گویند، جنگ با یمن می‌تواند نشان دهد که وی قادر است از عهده این وزارتخانه بربیاید یا نه.
عربستان سعودی در تمامی مواردی که در اوضاع یمن دخالت کرده، با شکست مواجه شده است، از این‌رو یمن برای محمد بن سلمان بن عبدالعزیز یک قمار بزرگ بوده که وی به آن دست زده است.

منبع : http://alef.ir
 • سرباز مهدی

آل سعود

عربستان

وهابیت


شخصی سازی شده توسط سرباز مهدی، مدیر این وبلاگ