افتخار ما اقتدار ما

ایران عزیز تو را برای تمام افتخاراتت دوست دارم ، به خاطر دین راستین شیعه، که باعث سرافرازیم می شود، و سعادت دنیا و آخرتم را تضمین می کند

افتخار ما اقتدار ما

ایران عزیز تو را برای تمام افتخاراتت دوست دارم ، به خاطر دین راستین شیعه، که باعث سرافرازیم می شود، و سعادت دنیا و آخرتم را تضمین می کند

افتخار ما اقتدار ما

سر زد از افق مهر خاوران
فروغ دیده ی حق باوران
بهمن فر ایمان ماست
پیامت ای امام استقلال آزادی
نقش جان ماست
شهیدان پیچیده در گوش زمان فریادتان
پاینده مانی و جاودان
جمهوری اسلامی ایران

ایران عزیز تو را برای تمام افتخاراتت دوست دارم ، به خاطر دین راستین شیعه، که باعث سرافرازیم می شود، و سعادت دنیا و آخرتم را تضمین می کند. بخاطر اینکه کشور و مردمان عزیزش مخصوصا، جوانان برومندش ولایی و ولایت مداری هستن ؛ دوستت دارم.به خاطر اینکه خونهای پاکی که برای اعتلای اسلام و قرآن و عزت انسانی و سربلندی این نظام و این سر زمین در سالهای متمادی بر روی تو جاری شده و خاکت را پاک مقدس کرده دوست دارم.

شبکه های اجتمایی
آخرین نظرات
 • ۱۴ ارديبهشت ۹۵، ۱۳:۰۷ - سیّد محمّد جعاوله
  ++++++++
 • ۱۴ ارديبهشت ۹۵، ۱۱:۵۹ - سیّد محمّد جعاوله
  ++++++
 • ۱۴ ارديبهشت ۹۵، ۰۰:۲۵ - سیّد محمّد جعاوله
  احسنت
 • ۱۴ ارديبهشت ۹۵، ۰۰:۱۲ - سیّد محمّد جعاوله
  عالی
 • ۱۳ ارديبهشت ۹۵، ۱۸:۵۸ - دانشنامه دفاعی
  ممنون
 • ۱۳ ارديبهشت ۹۵، ۱۷:۵۴ - سیّد محمّد جعاوله
  +
 • ۱۳ ارديبهشت ۹۵، ۱۶:۰۵ - سیّد محمّد جعاوله
  خوب
نویسندگان

چرا شرکت کردن در راهپیمایی ۲۲ بهمن مهم است؟

سرباز مهدی | شنبه, ۱۰ بهمن ۱۳۹۴، ۰۷:۵۱ ب.ظ

در ۲۲ بهمن امسال حتما اطراف را خوب تماشا کن. همت و باکری و خرازی را ببین، اصلا تلاش کن بوی مصطفی احمدی روشن و دوستان دانشمند اش را استشمام کنی.


۳۳ سال از انقلاب اسلامی ایران گذشت. ۳۳ سال شعار دادیم، به بعضی از اهداف انقلاب اسلامی مان دست یافتیم و برای دستیابی به بعضی دیگر سخت در تلاش هستیم. اما سوالی مطرح است: چرا باید برای آن چه که سال ها از حصول اش می گذرد یعنی لفظ " انقلاب اسلامی" دوباره به خیابان بیاییم و "شعار بدهیم" ؟

این سوال پاسخ های زیادی دارد یکی این است که تکرار شعار، گفتمان ساز است. وقتی بعد از ۳۳ سال مجددا یک صدا با وحدت کلمه فریاد می زنیم "استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی" یعنی استقلال ایران به اندازه ای مهم است که خون برایش داده ایم آن هم نه خون تصادفی . خون بهترین جوانان و پیران این کشور پای دانه حکومت اسلامی ریخته شده است، نگاه نکنید به امروز که خون مصطفی احمدی روشن درخت تنومند و پر ریشه جمهوری اسلامی را سیراب می کند. روزی کسانی با از خودگذشتگی و تنها سلاح شان یعنی "الله اکبر" به جنگ همه دنیای کفر برخواستند. امیدشان به خدا بود اما ته دلشان شاید هرگز امروز ایران اسلامی را تصور می کردنند.

برای احترام و گرامیداشت یاد آنها می آییم و با صفوف به هم پیوسته اعلام می کنیم ما هم حاضریم برای اهداف آنها، خون بدهیم، فداکاری کنیم و سختی ها را تحمل کنیم.

پس شعار دادن چندان بی فایده هم نیست. اگر ۳۳ سال مداوم شعار هایمان را تکرار نمی کردیم شاید امروز در یکی از پیچ های تاریخی راه را به اشتباه رفته بودیم و انقلاب اسلامی در یکی از گردنه های سخت دوران از دست رفته بود.

شعار دادن و اعلام آمادگی این قدر مهم است که دشمن را وادار می کند دست به هجو و تخریب عقلانیت خود بزند. یک روز صحبت از درختانی است که در مسیر راهپیمایی کاشته شده اند و روزی دیگر سخن از اتوبوس و ساندیس و اضافه حقوق می کند! حتی گاهی سکه طلا می بیند در مشت های گره کرده ما که بی توجه به آن چه در بی بی سی و الجزیره و العربیه و انواع و اقسام پرس هایش به نمایش می گذارد تنها به یک صدا گوش می دهیم...ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم!

نصرت ها به ما رسید و نثار کردن جان و مال به پیشینیان! هر چند هر نسلی از یک امت دچار امتحان و کبد خواهند شد، سرافراز آن ملتی که شعارهای نسل اول و چهارم اش یکسان است و چه بسا بصیرت اش افزوده هم شده است.

در ۲۲ بهمن امسال حتما اطراف را خوب تماشا کن. همت و باکری و خرازی را ببین، اصلا تلاش کن بوی مصطفی احمدی روشن و دوستان دانشمند اش را استشمام کنی. شعار بده قربه الی الله! شعار بده برای جلب رضایت الله! شعارهای من و شما تضمین کننده موفقیت این انقلاب است. به یاد مظلومین امت اسلام که برای بر زبان جاری کردن یک "الله اکبر" شکنجه می شوند و در خون خودشان غرق می شوند هم فریاد بکش! فریادهای هر ساله ما همه جهان عرب را بیدار کرده است. بیداری را ارج می نهیم و شعارهای مهم را برای همه جهانیان تکرار می کنیم تا بشنوند و به دنبال رمز پیروزی ایرانیان بگردند. بدانند که رفتن نامبارک ها و قذافی ها کافی نیست...مولفه های دیگری هم لازم است!

صراط
 • سرباز مهدی

22 بهمن


شخصی سازی شده توسط سرباز مهدی، مدیر این وبلاگ