افتخار ما اقتدار ما

ایران عزیز تو را برای تمام افتخاراتت دوست دارم ، به خاطر دین راستین شیعه، که باعث سرافرازیم می شود، و سعادت دنیا و آخرتم را تضمین می کند

افتخار ما اقتدار ما

ایران عزیز تو را برای تمام افتخاراتت دوست دارم ، به خاطر دین راستین شیعه، که باعث سرافرازیم می شود، و سعادت دنیا و آخرتم را تضمین می کند

افتخار ما اقتدار ما

سر زد از افق مهر خاوران
فروغ دیده ی حق باوران
بهمن فر ایمان ماست
پیامت ای امام استقلال آزادی
نقش جان ماست
شهیدان پیچیده در گوش زمان فریادتان
پاینده مانی و جاودان
جمهوری اسلامی ایران

ایران عزیز تو را برای تمام افتخاراتت دوست دارم ، به خاطر دین راستین شیعه، که باعث سرافرازیم می شود، و سعادت دنیا و آخرتم را تضمین می کند. بخاطر اینکه کشور و مردمان عزیزش مخصوصا، جوانان برومندش ولایی و ولایت مداری هستن ؛ دوستت دارم.به خاطر اینکه خونهای پاکی که برای اعتلای اسلام و قرآن و عزت انسانی و سربلندی این نظام و این سر زمین در سالهای متمادی بر روی تو جاری شده و خاکت را پاک مقدس کرده دوست دارم.

شبکه های اجتمایی
آخرین نظرات
 • ۱۴ ارديبهشت ۹۵، ۱۳:۰۷ - سیّد محمّد جعاوله
  ++++++++
 • ۱۴ ارديبهشت ۹۵، ۱۱:۵۹ - سیّد محمّد جعاوله
  ++++++
 • ۱۴ ارديبهشت ۹۵، ۰۰:۲۵ - سیّد محمّد جعاوله
  احسنت
 • ۱۴ ارديبهشت ۹۵، ۰۰:۱۲ - سیّد محمّد جعاوله
  عالی
 • ۱۳ ارديبهشت ۹۵، ۱۸:۵۸ - دانشنامه دفاعی
  ممنون
 • ۱۳ ارديبهشت ۹۵، ۱۷:۵۴ - سیّد محمّد جعاوله
  +
 • ۱۳ ارديبهشت ۹۵، ۱۶:۰۵ - سیّد محمّد جعاوله
  خوب
نویسندگان

میزان نوشت: سردار سنایی راد با اشاره به حمله موشکی سعودی ها به سفارت ایران در یمن گفت: در این ماجرا جمهوری اسلامی ایران باید هوشمندانه و قاطع برخورد کند.

معاون سیاسی سپاه با اشاره به حمله موشکی عربستان به سفارت ایران در شهر صنعای یمن اظهار داشت: سعودی ها برای جبران شکستهای منطقه ای و انسجام بخشی در درون کشورشان، سعی می کنند تحرکات تنش زا را با ریسک بالا در بیرون از مرزهایشان انجام دهند.

وی با بیان اینکه این تحرکات با هیچ معیار منطقی و معمول سازگاری ندارد، عنوان کرد: با توجه به آنکه تیم جدید حاکم بر عربستان به هیچ معیاری پایبند نیستند و این را در حمله به سفارت ایران در یمن نیز نشان دادند، باید در وهله اول منتظر تصمیم مسئولان دولت و وزارت خارجه باشیم و پس از آن حتما باید سعودی ها این پیام را از ما دریافت کنند که این اقدامات خودسرانه از طرف ایران بی جواب نخواهد ماند.

معاون سیاسی سپاه حمله سعودی ها به سفارت ایران در یمن را مشابه هدف قرار دادن هواپیمای سوخوی روسیه در خاک سوریه توسط ترکیه دانست و افزود: این اقدام سعودی ها قبل از آنکه اقدامی راهبردی باشد اقدامی نمادین برای نشان دادن به اصطلاح قدرت آنهاست.

سردار سنایی راد ادامه داد: در این ماجرا جمهوری اسلامی ایران باید هوشمندانه و قاطع برخورد کند و البته باید مراقب این نکته باشیم که مبادا در پازلی که بیگانگان برای راه اندازی جنگ های نیابتی در منطقه به راه انداخته اند قرار بگیریم.

معاون سیاسی سپاه با بیان اینکه نیروهای مسلح ایران آمادگی دارند در هر زمان ممکن و در چهارچوب تدابیر و دستورات فرمانده کل قوا و شورای عالی امنیت ملی، قدرت دفاعی خود را به منصه ظهور برسانند تاکید کرد: در شرایط ایجاد شده کنونی نباید با ادبیات تحریک آمیز و هیجانی کردن بیش از حد وقایع، آب به آسیاب دشمن بریزیم.

وی در پایان با بیان اینکه سرنوشت صدام در انتظار سران آل سعود خواهد بود این ضرب المثل را عنوان کرد: مقابل گاو باید هوشیار بود چرا که گاو تنها شاخ دارد و از نعمت عقل بی بهره مانده است.

 • سرباز مهدی

اقتدار ما


شخصی سازی شده توسط سرباز مهدی، مدیر این وبلاگ