افتخار ما اقتدار ما

ایران عزیز تو را برای تمام افتخاراتت دوست دارم ، به خاطر دین راستین شیعه، که باعث سرافرازیم می شود، و سعادت دنیا و آخرتم را تضمین می کند

افتخار ما اقتدار ما

ایران عزیز تو را برای تمام افتخاراتت دوست دارم ، به خاطر دین راستین شیعه، که باعث سرافرازیم می شود، و سعادت دنیا و آخرتم را تضمین می کند

افتخار ما اقتدار ما

سر زد از افق مهر خاوران
فروغ دیده ی حق باوران
بهمن فر ایمان ماست
پیامت ای امام استقلال آزادی
نقش جان ماست
شهیدان پیچیده در گوش زمان فریادتان
پاینده مانی و جاودان
جمهوری اسلامی ایران

ایران عزیز تو را برای تمام افتخاراتت دوست دارم ، به خاطر دین راستین شیعه، که باعث سرافرازیم می شود، و سعادت دنیا و آخرتم را تضمین می کند. بخاطر اینکه کشور و مردمان عزیزش مخصوصا، جوانان برومندش ولایی و ولایت مداری هستن ؛ دوستت دارم.به خاطر اینکه خونهای پاکی که برای اعتلای اسلام و قرآن و عزت انسانی و سربلندی این نظام و این سر زمین در سالهای متمادی بر روی تو جاری شده و خاکت را پاک مقدس کرده دوست دارم.

شبکه های اجتمایی
آخرین نظرات
 • ۱۴ ارديبهشت ۹۵، ۱۳:۰۷ - سیّد محمّد جعاوله
  ++++++++
 • ۱۴ ارديبهشت ۹۵، ۱۱:۵۹ - سیّد محمّد جعاوله
  ++++++
 • ۱۴ ارديبهشت ۹۵، ۰۰:۲۵ - سیّد محمّد جعاوله
  احسنت
 • ۱۴ ارديبهشت ۹۵، ۰۰:۱۲ - سیّد محمّد جعاوله
  عالی
 • ۱۳ ارديبهشت ۹۵، ۱۸:۵۸ - دانشنامه دفاعی
  ممنون
 • ۱۳ ارديبهشت ۹۵، ۱۷:۵۴ - سیّد محمّد جعاوله
  +
 • ۱۳ ارديبهشت ۹۵، ۱۶:۰۵ - سیّد محمّد جعاوله
  خوب
نویسندگان

دستور فرمانده معظم کل قوا برای حضور ارتش در مأموریت‌های مستشاری

سرباز مهدی | يكشنبه, ۵ ارديبهشت ۱۳۹۵، ۰۸:۴۸ ب.ظ

معاون آموزش نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ارتش به آن توان و بالندگی رسیده که بنا به تدبیر و دستور فرمانده معظم کل قوا‌ در مأموریت‌های مستشاری نیز حضور پیدا کرده و در کنار سپاه پاسداران‌ به ایفای نقش بپردازد‌.

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از روابط عمومی ‌وزارت دفاع‌، امیر سید‌کمال پیمبری معاون آموزش نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در جمع مدیران و کارکنان ‌وزارت دفاع با گرامیداشت یاد و نام حضرت امام و شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: انقلاب شکوهمند اسلامی در کشوری روی داد که جزیره ثبات آمریکا بود و طبیعتاً ارتش ایران نیز وظیفه‌ای جز حفظ این ثبات نداشت و همه هزینه‌های مادی رژیم گذشته نیز بر اساس همین وظیفه به پای ارتش ریخته شده بود.

وی ‌با اشاره به اینکه از دست دادن ارتش ایران ‌تنها یکی از خسارات سنگین نظام سلطه به‌واسطه پیروزی انقلاب اسلامی بود‌، افزود: دشمن با آگاهی از این موضوع تلاش همه‌جانبه‌ای را برای انحلال ارتش آغاز کرد، اما حضرت امام خمینی(ره) که ‌پیش از انقلاب توانسته بود‌ با برخی چهره‌ها که بعدها در رأس ارتش قرار گرفتند‌، ارتباط داشته باشند‌ این توطئه شوم را خنثی کردند‌.
معاون آموزش نیروی زمینی ارتش ‌با ابراز اینکه نظام سلطه از همان فردای انقلاب‌، مرزهای کشور را نا‌امن کرد‌، ادامه داد: در آن مقطع سپاه هنوز شاکله خود را نیافته بود، لذا تنها نهادی که می‌توانست منسجم مقابل این توطئه بایستد‌‌ ارتش بود‌.
امیر پیمبری اضافه کرد‌: از 46 هزار شهید ارتش‌، بیش از 2 هزار نفر آنان مربوط به فاصله زمانی پیروزی انقلاب تا آغاز جنگ تحمیلی است که این موضوع‌، از یک طرف نشان‌دهنده اهمیت مقابله حضرت امام با انحلال ارتش و از یک طرف نقش و کارکرد ارتش در آن مقطع است‌.
‌وی مقطع فرار بنی‌صدر و شکل‌گیری عملیات‌های بزرگ را ‌تجربه‌ای ارزشمند از همگرایی ارتش و سپاه توصیف ‌کرد و گفت: در طول دفاع مقدس‌‌ عملیات‌های بزرگی چون آزادی خرمشهر و فتح فاو را داشتیم که امروز در برخی از دانشگاه‌های نظامی جهان تدریس می‌شود‌.
معاون آموزش نیروی زمینی ارتش با تأکید بر اینکه هشت سال دفاع مقدس سبب شد‌ تا ‌کسی فکر تجاوز به ایران را در خاطرش نپروراند‌، تصریح کرد‌: جوانان مراقب باشند در محاسبات‌شان اشتباه نکنند ‌چرا که چیزی به‌نام «همه گزینه‌ها روی میز است» وجود ندارد.
امیر پیمبری در بخش دیگری از سخنان خود از ارتش به‌عنوان نهادی مکتبی و ارزشی‌، صاحب دانش روز‌، باتجربه‌، کارآمد‌، فرمانبردار و متدین و حزب‌اللهی نام برد و با اشاره به شرایط منطقه‌، شیطنت‌های نظام سلطه در غرب آسیا را بخشی از تلاش آنان برای جلوگیری از نفوذ انقلاب اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: ارتش به آن توان و بالندگی رسیده که بنا به تدبیر و دستور فرمانده معظم کل قوا‌ در مأموریت‌های مستشاری نیز حضور پیدا کرده و در کنار سپاه پاسداران‌ به ایفای نقش بپردازد‌.
وی ‌به ذکر خاطره‌ای از امیر سپهبد صیاد شیرازی پرداخت و ادامه داد: زمانی سرودی را آماده کرده بودیم که در آن آمده بود ‌ارتشی و سپاهی‌، دو لشکر الهی اما شهید صیاد گفت‌ بگویید ‌یک لشکر الهی‌.
معاون آموزش نیروی زمینی ارتش در پایان سخنان خود با اشاره به دستاوردهای وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تأکید کرد: امروز اگر نیروهای مسلح اقتدار و توانمندی خود را به رخ دشمن می‌کشند ‌نتیجه تفکر انقلابی‌، دانش و تلاش شبانه‌روزی دانشمندان و یکایک کارکنان وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح است‌.

 • سرباز مهدی

ارتش

افتخار ما

اقتدار ما

نظرات  (۱)

 • دانشنامه دفاعی
 • سلام علیکم
  خبرهای خیلی خاصی در راه است

  شخصی سازی شده توسط سرباز مهدی، مدیر این وبلاگ