افتخار ما اقتدار ما

ایران عزیز تو را برای تمام افتخاراتت دوست دارم ، به خاطر دین راستین شیعه، که باعث سرافرازیم می شود، و سعادت دنیا و آخرتم را تضمین می کند

افتخار ما اقتدار ما

ایران عزیز تو را برای تمام افتخاراتت دوست دارم ، به خاطر دین راستین شیعه، که باعث سرافرازیم می شود، و سعادت دنیا و آخرتم را تضمین می کند

افتخار ما اقتدار ما

سر زد از افق مهر خاوران
فروغ دیده ی حق باوران
بهمن فر ایمان ماست
پیامت ای امام استقلال آزادی
نقش جان ماست
شهیدان پیچیده در گوش زمان فریادتان
پاینده مانی و جاودان
جمهوری اسلامی ایران

ایران عزیز تو را برای تمام افتخاراتت دوست دارم ، به خاطر دین راستین شیعه، که باعث سرافرازیم می شود، و سعادت دنیا و آخرتم را تضمین می کند. بخاطر اینکه کشور و مردمان عزیزش مخصوصا، جوانان برومندش ولایی و ولایت مداری هستن ؛ دوستت دارم.به خاطر اینکه خونهای پاکی که برای اعتلای اسلام و قرآن و عزت انسانی و سربلندی این نظام و این سر زمین در سالهای متمادی بر روی تو جاری شده و خاکت را پاک مقدس کرده دوست دارم.

شبکه های اجتمایی
آخرین نظرات
 • ۱۴ ارديبهشت ۹۵، ۱۳:۰۷ - سیّد محمّد جعاوله
  ++++++++
 • ۱۴ ارديبهشت ۹۵، ۱۱:۵۹ - سیّد محمّد جعاوله
  ++++++
 • ۱۴ ارديبهشت ۹۵، ۰۰:۲۵ - سیّد محمّد جعاوله
  احسنت
 • ۱۴ ارديبهشت ۹۵، ۰۰:۱۲ - سیّد محمّد جعاوله
  عالی
 • ۱۳ ارديبهشت ۹۵، ۱۸:۵۸ - دانشنامه دفاعی
  ممنون
 • ۱۳ ارديبهشت ۹۵، ۱۷:۵۴ - سیّد محمّد جعاوله
  +
 • ۱۳ ارديبهشت ۹۵، ۱۶:۰۵ - سیّد محمّد جعاوله
  خوب
نویسندگان

سرهنگ انگلیسی:اسرائیل باید به تاسیسات هسته‌ای ایران حمله کند

یک تحلیلگر نظامی برجسته انگلیسی با توصیف رژیم صهیونیستی به عنوان «پایگاه قدرت» خواستار اقدام خودسرانه این رژیم برای حمله به تاسیسات هسته‌ای ایران شد.

به نوشته پایگاه خبری «عاروتص شوع» سرهنگ ریچارد کمپ طی سخنرانی در اندیشکده گیت استون، ضمن نام بردن جدی‌ترین چالش‌های امنیتی غرب، بیان کرد که اروپا در گردابی به سوی نابودی فرو خواهد رفت.

وی برنامه هسته‌ای ایران را در صدر تهدیدات امنیتی نام برد و با نگران کننده خواندن ظرفیت هسته‌ای ایران در آینده، از رژیم صهیونیستی خواست تا عملیات تهاجمی علیه ایران را با مسئولیت خودشان آغاز کنند.

او تصویر منفی از اسرائیل در رسانه‌ها را هم ناشی از «بی ملاحظه‌گی» توصیف کرد و گفت بسیاری از مردم «به اشتباه» کشتن غیرنظامیان در جریان جنگ را «غیرقانونی» می‌دانند، در حالی که «در واقعیت کشتن غیرنظامیان بی‌گناه در جریان جنگ غیرقانونی نیست. شاید خوب نباشد و شاید مد نظر ما نباشد، اما غیرقانونی نیست.»

 

وی افزود: «هرچند روشن است که باید تا جایی که می‌شود از کشتن غیرنظامیان اجتناب کرد، اما دشمنان ما بین غیرنظامیان مخفی می‌شوند و گاهی اوقات باید برای نابود کردن دشمن، جان غیرنظامیان را به خطر بیاندازیم. هراس از این کار به معنی شکست ما خواهد بود.»

منبع : افکار نیوز

نظرات  (۲)

 • سیّد محمّد جعاوله
 • خوب خوب
 • دانشنامه دفاعی
 • سرهنگ انگلیسی غلط کرد با اجدادش
  صهیونیستها مال این حرفها نیستند
  خرج لندن هم چهار تا خمپاره شصت است که بچه های بگذارند توی بالکن
  چنان سرمایه داری انگلستان در هم میریزد که نمیتوانند دیگر جمع اش کنند

  شخصی سازی شده توسط سرباز مهدی، مدیر این وبلاگ